Kolejny strażak w szeregach

28 kwietnia zakończył się kolejny kurs podstawowy strażaków-ratowników organizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Policach. W kursie wziął udział jeden druh-kandydat z ramienia naszej jednostki.

W kursie wzięły udział jednostki:

  • OSP Dobra,
  • OSP Wołczkowo, w tym JOT Skarbimierzyce,
  • OSP Brzózki,
  • OSP Tanowo,
  • OSP Tatynia,
  • OSP Trzebież.