Kolejny strażak w szeregach
28 kwietnia zakończył się kolejny kurs podstawowy strażaków-ratowników organizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Policach. W kursie wziął udział jeden druh-kandydat z ramienia naszej jednostki.
W kursie wzięły udział jednostki:
- OSP Dobra,
- OSP Wołczkowo, w tym JOT Skarbimierzyce,
- OSP Brzózki,
- OSP Tanowo,
- OSP Tatynia,
- OSP Trzebież.

